www.sociviews.com - Viral Social Media Content Viewer, Check Profiles, Hashtags, Posts@sivassporsk Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor Resmi Instagram Hesabı The Official Instagram Account of @sivassporsk #GösterGücünü
@sivassporsk

Name: Demir Grup Sivasspor
Media: 8,808
Following: 61
Followers: 118.5k

Bio:

Demir Grup Sivasspor Resmi Instagram Hesabı The Official Instagram Account of @sivassporsk #göstergücünü

Showing Media For User @sivassporsk • 🎙️ Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ve sporcularımız; tüm İslam aleminin, ülkemizin ve şehrimizin Ramazan Bayramını kutladı.

  🎙️ Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ve sporcularımız; tüm İslam aleminin, ülkemizin ve şehrimizin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

 • İyi Bayramlar Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Otyakmaz, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Dayanışma, hoşgörü, sevgi, saygı, birlik, beraberlik ve kardeşlik gibi önemli değerleri yaşayıp paylaştığımız bir bayramı daha birlikte idrak etmenin sevinci içindeyiz. Bayramlar, milletimizi birbirine en kuvvetli duygularla bağlayan, bereketiyle hepimizi kuşatan en anlamlı ve özel günlerdir. Ancak bu bayram diğer bayramlardan daha farklı geçecek. Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Kovid-19 pandemisi nedeniyle büyüklerimizi, küçüklerimizi, akraba ve sevdiklerimizi ziyaret edemeyeceğiz. Evde geçireceğimiz bu bayramda sevdiklerimizi görüntülü arayarak yüzlerindeki o mutluluğu görmeye çalışarak bayramlarını tebrik edeceğiz. Tüm İslam âleminin, ulusumuzun, şehrimizin, camiamızın, taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, gelecek her günün bayram sevinci, huzuru ve mutluluğu ile dolu olmasını diliyorum." @mecnunotyakmaz Demir Grup Sivasspor Yönetim Kurulu Başkanı

  İyi Bayramlar Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Otyakmaz, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Dayanışma, hoşgörü, sevgi, saygı, birlik, beraberlik ve kardeşlik gibi önemli değerleri yaşayıp paylaştığımız bir bayramı daha birlikte idrak etmenin sevinci içindeyiz. Bayramlar, milletimizi birbirine en kuvvetli duygularla bağlayan, bereketiyle hepimizi kuşatan en anlamlı ve özel günlerdir. Ancak bu bayram diğer bayramlardan daha farklı geçecek. Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Kovid-19 pandemisi nedeniyle büyüklerimizi, küçüklerimizi, akraba ve sevdiklerimizi ziyaret edemeyeceğiz. Evde geçireceğimiz bu bayramda sevdiklerimizi görüntülü arayarak yüzlerindeki o mutluluğu görmeye çalışarak bayramlarını tebrik edeceğiz. Tüm İslam âleminin, ulusumuzun, şehrimizin, camiamızın, taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, gelecek her günün bayram sevinci, huzuru ve mutluluğu ile dolu olmasını diliyorum." @mecnunotyakmaz Demir Grup Sivasspor Yönetim Kurulu Başkanı

 • Beraberlik içinde huzurlu ve mutlu bayramlar. #RamazanBayramımız kutlu olsun.

  Beraberlik içinde huzurlu ve mutlu bayramlar. #ramazanbayramı 'mız kutlu olsun.

 • 📸4️⃣ Yiğidonun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivassporumuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30da yapacağı antrenmanla Süper Ligin 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

  📸4️⃣ Yiğido'nun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivasspor'umuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30'da yapacağı antrenmanla Süper Lig'in 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

 • 📸3️⃣ Yiğidonun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivassporumuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30da yapacağı antrenmanla Süper Ligin 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

  📸3️⃣ Yiğido'nun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivasspor'umuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30'da yapacağı antrenmanla Süper Lig'in 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

 • 📸2️⃣ Yiğidonun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivassporumuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30da yapacağı antrenmanla Süper Ligin 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

  📸2️⃣ Yiğido'nun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivasspor'umuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30'da yapacağı antrenmanla Süper Lig'in 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

 • 📸1️⃣ Yiğidonun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivassporumuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30da yapacağı antrenmanla Süper Ligin 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

  📸1️⃣ Yiğido'nun Antrenman Günlüğü - 23 Mayıs Demir Grup Sivasspor'umuz, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman; ısınma ve topla birlikte yapılan koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Yarını izinli geçirecek takımımız 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30'da yapacağı antrenmanla Süper Lig'in 27. hafta maçında sahamızda oynayacağız Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam edecek.

 • Günün kazananları 👍 #GalibiyetPozu 🔴⚪️

  Günün kazananları 👍 #galibiyetpozu 🔴⚪️

 • Yapılan kontrollerde Kovid-19 testi pozitif çıkan Yeni Malatyaspor futbolcusu ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun @yenimalatyaspor

  Yapılan kontrollerde Kovid-19 testi pozitif çıkan Yeni Malatyaspor futbolcusu ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun @yenimalatyaspor

 • 📸4️⃣ Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada kulüp tesislerimizde gruplar halinde çalışan Demir Grup Sivassporumuz, bu akşam takım halinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

  📸4️⃣ Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada kulüp tesislerimizde gruplar halinde çalışan Demir Grup Sivasspor'umuz, bu akşam takım halinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

 • 📸3️⃣ Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada kulüp tesislerimizde gruplar halinde çalışan Demir Grup Sivassporumuz, bu akşam takım halinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

  📸3️⃣ Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada kulüp tesislerimizde gruplar halinde çalışan Demir Grup Sivasspor'umuz, bu akşam takım halinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.